Live Chat
NETMAR / Praca

Praca - dołącz do zespołu!

Od 16 lat świadczymy wysokiej jakości usługi telekomunikacyjne na terenie województwa małopolskiego i mazowieckiego. Doświadczenie, nowoczesne technologie, a przede wszystkim uczciwość i zaangażowanie w kontakcie z każdym naszym Klientem – sprawiają, że jesteśmy miejscem, w którym chce się pracować. Pasja, z jaką doskonalimy naszą ofertę, wpływa na ciągły rozwój firmy.

Aktualnie poszukujemy zainteresowanych rozwojem zawodowym na stanowisku:

OBOWIĄZKI:

  • Miejsce pracy: powiat myślenicki; woj. małopolskie
  • budowa napowietrznych sieci światłowodowych
  • budowa sieci światłowodowych wewnątrz budynków
  • budowa sieci radiowych
  • modernizacja oraz  serwisowanie sieci światłowodowych i radiowych
  • realizacja prac związanych z przyłączaniem  do sieci nowych klientów
  • konserwacja i serwis techniczny urządzeń sieciowych
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie – preferowanie kierunki: telekomunikacja, elektronika
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość zagadnień sieciowych
  • brak przeciwwskazań przy pracach wysokościowych
  • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • łatwość w nawiązywaniu relacji międzyludzkich
  • kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • wysoka kultura osobista
  • zaangażowanie w podejmowane działanie

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość urządzeń do obsługi sieci LAN, WLAN, GPON
  • doświadczenie w spawaniu światłowodów
  • uprawnienia SEP
  • szkolenie wysokościowe

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • interesującą pracę w zespole młodych i ambitnych ludzi
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu

Zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie swojego CV na adres: rekrutacja@netmar.net wraz z krótkim uzasadnieniem swojej motywacji do pracy w NETMAR.

OBOWIĄZKI:

  • budowanie trwałych relacji z klientami, wzmacniających jakość świadczonych usług oraz pozycję marki firmy w środowisku lokalnym
  • realizacja bieżących zadań w zakresie procesów o charakterze marketingowym, w tym obsługa systemu CRM
  • analiza skuteczności prowadzonych działań, np. udział w badaniu satysfakcji klienta, przygotowywanie zleconych raportów
  • ewidencja prowadzonej dokumentacji wg przyjętych standardów. ​

OCZEKUJEMY WIĘC:

  • umiejętności w utrzymywaniu z klientami– relacji opartych na zaufaniu i uczciwości
  • zaangażowania w trosce o jakość prezentowanych i świadczonych usług
  • nastawienia na cel przy jednoczesnym szacunku do potrzeb drugiego człowieka
  • odpowiedzialności za powierzone zadanie i umiejętności wyciągania wniosków
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • predyspozycji do prezentowania oferty firmy – mile widziane doświadczenie w podobnym zakresie

MOŻEMY ZAOFEROWAĆ:

  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego
  • dobrą atmosferę w zespole profesjonalistów.

  • Zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie swojego CV na adres: rekrutacja@netmar.net wraz z krótkim uzasadnieniem swojej motywacji do pracy w NETMAR.
  • Na zgłoszenia czekamy do 14 października br.

OBOWIĄZKI:

  • pozyskiwanie nowych klientów ukierunkowane na skuteczną realizację celów sprzedażowych

  • umiejętności w pozyskiwaniuklientów oraz utrzymywania z nimi relacji – opartych na zaufaniu i uczciwości
  • wiedzy dot. specyfiki procesu sprzedażowego na wszystkich jego etapach
  • mile widziana wiedza w zakresie budowania i komunikowania marki produktu.

Na zgłoszenia czekamy do 14 października br.

Kliknij "+", żeby zobaczyć szczegóły.

Nasz zasięg

Sprawdź czy możesz skorzystać z naszych usług. Nie? Sprawdź za jakiś czas.

 Sprawdź

pon-pt

8:00 – 20:00

sobota

8:00 – 14:00

12 312 77 77